ناتینگ اعلام کرد: ایرباد «Ear» و «Ear a» انتهای فروردین معرفی می‌شوند

ناتینگ اعلام کرد ایرباد «Ear» و «Ear a» انتهای فروردین معرفی می‌شوند

ناتینگ در انتهای ماه جاری، رسماً از دو ایرباد جدید رونمایی خواهد کرد. این دو ایرباد با نام‌های Ear و Ear a وارد بازار می‌شوند.

به گزارش اتحادنیوز، این شرکت در شبکه اجتماعی X با انتشار پستی اعلام کرد که ۱۸ آوریل (۳۰ فروردین‌ماه ۱۴۰۳) از هندزفری‌های Ear و Ear a پرده‌برداری خواهد کرد. درواقع Ear جانشین Ear ۲ خواهد بود که در ماه مارس ۲۰۲۳ به بازار عرضه شد. این پست اضافه می‌کند که دستگاه‌های آینده «آخرین و جدیدترین محصولات در حوزه شنیداری ناتینگ» و «منعکس‌کننده سه سال طراحی و نوآوری هستند.»

ناتینگ درزمینه نام‌گذاری محصولات خود از عدد‌های ساده استفاده می‌کند و به‌نظر می‌رسید که در این محصولات نیز همین روش را ادامه دهد؛ اما احتمالاً این دو دستگاه نام‌های عددی نخواهند داشت. همچنین این شرکت قصد دارد در دستگاه‌های جدید «تجربه منحصربه‌فردی» را ارائه دهد.

این شرکت مجدداً تأکید کرد که به ساخت دستگاه‌های ممتاز برای مصرف‌کنندگانی که تجربه کاربری را بر قیمت اولویت می‌دهند، ادامه خواهد داد.

استراتژی ناتینگ با عرضه Ear و Ear a

انتظار می‌رفت که بعد از Ear ۲، ایرباد جدید ناتینگ با نام Ear ۳ عرضه شود. اما ناتینگ تصمیم گرفت که برای ایرباد بعدی خود، تنها نام Ear را انتخاب کند. البته ناتینگ یک ایرباد دیگر نیز با نام Ear a روانه بازار خواهد کرد. ایرباد Ear a درواقع محصولی نسبتاً ارزان‌قیمت خواهد بود که با طراحی زیبا و برخی تغییرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، عرضه خواهد شد. قبلاً نیز ناتینگ با عرضه فون ۲a، ثابت کرده بود که می‌تواند محصولات قدرتمند و درعین‌حال ارزان‌قیمت به بازار عرضه کند.

فعلاً اطلاعات دقیقی درباره این دو ایرباد در دسترس نیست و احتمالاً چند روز دیگر برای اطلاعات تکمیلی باید منتظر بمانیم.

آخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان