تحویل دفترچه‌های اقامت طرح سپرده‌گذاری اتباع در خراسان رضوی

اداره کل امور اتباع و مهاجرین خراسان رضوی از رونمایی اولین دفترچه‌های اقامت طرح سپرده گذاری و ساماندهی سرمایه‌های خرد اتباع در این استان و تحویل آن به تعدادی از اتباع خارجی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری اتحاد نیوز؛ «حسین شرافتی راد» مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی اعلام کرد: روز شنبه یکم اردیبهشت 1403 اولین دفترچه‌های اقامت صادر شده ویژه طرح «مدیریت منابع و سرمایه گذاری اتباع و مهاجرین خارجی در زنجیره تولید»  طی مراسمی با حضور مسئولین مربوطه، رونمایی و تحویل تعدادی از اتباع خارجی گردید.

وی در این مراسم تصریح کرد: تنها طرح قانونی و حمایتی اتباع در کشور طرح مذکور می باشد که به ابتکار سازمان ملی مهاجرت و همکاری شرکت زنجیره تامین دانش و بانک ملی اجرایی شده است و در استان خراسان رضوی نیز مورد استقبال اتباع واقع شده است و فرآیند اجرایی آن در این استان کماکان ادامه دارد.

شرافتی افزود: بر اساس این طرح اتباع و مهاجرین خارجی مجاز در استان با مراجعه به دفاتر اقامت و اشتغال نسبت به مشارکت در این طرح اقدام می‌نمایند و با افتتاح حساب نزد شعب بانک ملی استان و در چارچوب همین طرح می‌توانند از مزایای آن همچون اقامت، اشتغال، بیمه و سایر موارد بهره مند می‌شوند.

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان