اظهار بُهت رسانه‌های صهیونیستی از قدرت پاسخ تنبیهی ایران

اظهار بُهت رسانه‌های صهیونیستی از قدرت پاسخ تنبیهی ایران

رسانه‌ها و مقامات رژیم صهیونیستی تایید کردند پاسخ تنبیهی ایران علیه این رژیم متمرکزترین و هماهنگ‌ترین عملیات در تاریخ امنیتی جهان بود.

به گزارش اتحادنیوز،  رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که پاسخ تنبیهی ایران در شب ۱۴ آوریل ۲۰۲۴ متمرکزترین و هماهنگ‌ترین عملیات با استفاده از مهمات دقیق (موشک‌های هدایت شونده) در تاریخ امنیتی جهان بود.

این رسانه‌های صهیونیستی درخصوص ابعاد این عملیات اعلام کردند که پهپاد‌ها از مکان‌های زیادی و از فاصله ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلومتری پرتاب شدند. در همین راستا یک مقام صهیونیست به روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز گفت که نیروی پهپادی ایران پهپادهای ارسالی خود را برای بررسی واکنش‌های این رژیم و ردیابی مکان‌ها و مسیر‌های سامانه‌های دفاعی آن طراحی کرده بود.

این مقام صهیونیست ادامه داد: با نزدیک شدن موشک‌های ایران، هواپیمای نخست وزیر بنیامین نتانیاهو با نام بال صهیون، برای داشتن امنیت از پایگاه هوایی نواتیم بلند شد.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که اطلاعات آمریکا به این رژیم هشدار داده بود که ایران به هر حمله بزرگ و عمومی اسرائیل به خاک خود با دور جدیدی از حملات موشکی و پهپادی پاسخ خواهد داد.

وب سایت صهیونیستی واللا اعلام کرد که رژیم اشغالگر پس از اینکه برای اولین بار در معرض عملیات مستقیم تهران علیه جبهه داخلی خود قرار گرفت، با معضل مهار پاسخ ایران، یا انجام حمله دیگری علیه ایران و خطر تشدید تنش مواجه است، با این حال این وب سایت ادعا کرد که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا  توانست کابینه صهیونیستی را در مقابل دوراهی قرار دهد و با واکنش نظامی علیه ایران مخالفت کرد.

واللا پیش‌بینی کرد که هرگونه برخورد آینده با ایران با انبوهی از پهپاد‌ها و موشک‌های بالستیک مانند آنهایی که اسرائیل را در شب‌های شنبه و یکشنبه هدف قرار دادند، به پایان می‌رسد.

در مصاحبه با شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی، یک خبرنگار نظامی اعلام کرد علیرغم اینکه رئیس‌جمهور آمریکا به وضوح به ایران گفت که   این کار را نکن و تایید کرد که در کنار اسرائیل خواهد ایستاد، ایران عملیات علیه رژیم صهیونیستی را انجام داده و جسارت، قدرت آتش و قابلیت‌های عملیاتی خود را نشان داد. کانال ۱۴ واکنش ایران را سخت‌ترین واکنش از نظر اهمیت و گستردگی از زمان تأسیس رژیم صهیونیستی در ۷۵ سال گذشته توصیف کرد.

آخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان