پاسخ به سوالات درمورد طرح سرمایه‌گذاری خرد و کلان اتباع

پاسخ به سوالات درمورد طرح سرمایه‌گذاری خرد و کلان اتباع

مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی مهاجرت به سوالات درمورد طرح سرمایه‌گذاری خرد و کلان اتباع پاسخ داد.

به گزارش اتحادنیوز، محمدجلالی‌فرد، مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی مهاجرت درباره شفاف سازی به برخی از سوال‌ها درمورد طرح سرمایه‌گذاری خرد و کلان اتباع گفت فعلا کارت هوشمند برای دانش آموزان سرشماری ارایه می‌گردد و افرادی که در طرح شرکت کنند در اولویت تمدید و دریافت سایر خدمات هستند.

جلالی فرد درباره ثبت نام دانش آموزانی که والدین در طرح شرکت نکرده‌اند گفت ثبت نام در مدارس فرزندان شرکت کننده در طرح با سهولت و اولویت است.

جلالی فرد درباره انصراف افرادی که شرکت کرده‌اند افزود پس از پایان ثبت نام مبلغ مذکور تبدیل به سهام می‌شود و از امتیازات سهامداری برخوردار می‌شوند ولی هر زمان برای خروج از کشور اقدام نمایند و یا امتیازات طرح را نخواهد امکان دریافت کل پول را دارند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی مهاجرت افزود به این پول سودی تعلق نمی گیرد ولی پس از اعطای سهام متناسب با رشد سهم سود سهم پرداخت می‌شود.

وی درباره مبلغ طرح در سال‌های بعد گفت مبلغ طرح هر ساله افزایش می‌یابد ولی مبلغ دیگری فعلا برای تمدید نیاز نیست مگر با افزایش تسهیلات و امتیازات بصورت اختیاری مبالغ دیگر اضافه شود و البته نرخ‌ها استانی خواهد شد.

آخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان