مهاجرین افغانستانی در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند

مهاجرین افغانستانی با حضور پرشور با آغاز راهپیمایی روز قدس به سیل خروشان برادران انصار خود پیوستند.

به گزارش اتحادنیوز، مهاجرین افغانستانی مقیم ایران در راهپیمایی روز قدس در کنار مردم ایران حضور یافتند و با فریاد الله اکبر بر سر مستکبرین از مردم مظلوم غزه حمایت کردند.

مهاجرین افغانستانی مقیم تهران از مردم غزه اعلام حمایت کردند

مهاجرین افغانستانی مقیم تهران اعم از زن و مرد، پیر و جوان از ساعات اولیه صبح امروز با حضور پرشور با آغاز راهپیمایی روز قدس به سیل خروشان برادران انصار خود پیوستند و با اعلام انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، به دنیا اعلام کردند که مردم مسلمانان افغانستان در اقصی نقاط جهان، بیت المقدس و فلسطین را فراموش نخواهند کرد.

 

حضور پرشور مهاجرین افغانستانی مقیم مشهد در راهپیمایی روز قدس                                                   

 

 

 

 

مهاجرین افغانستانی مقیم مشهد اعم از زن و مرد، پیر و جوان با آغاز راهپیمایی روز قدس ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل خمینی کبیر (ره) به سیل خروشان الله اکبر گویان پیوستند و فریاد انزجار خویش را علیه جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، آمریکا و همه حامیان تروریستم و استکبار سردادند.

مهاجرین افغانستانی در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند

مهاجرین افغانستانی مقیم ورامین علیه استکبار جهانی

مهاجرین افغانستانی همانند سال های قبل، بار دیگر با حضور پرشور خود حمایت خود را از مقاومت مردم غزه و فلسطین اعلام کردند.

همه اقشار جامعه مهاجرین افغانستانی مقیم ورامین همچون فرهنگیان، علما، ورزشکاران، دانشجویان، کسبه و بازاریان مهاجر افغانستانی در روز جهانی قدس جمع شدند تا در کنار برادران و خواهران ایرانی خویش بار دیگر حمایت خود را از مردم فلسطین و همه ستم دیدگان جهان اعلام کنند و با حضور خود در روز قدس مشت محکمی بر دهان ظالمان و یاوه گویان بزنند.

مهاجرین افغانستانی در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند

مهاجرین افغانستانی مقیم اصفهان در کنار مردم ایران علیه جنایات اسرائیل

مهاجرین افغانستانی مقیم اصفهان با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس پاسخ کوبنده ای به جنایت ها و زیاده خواهی رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین دادند و به دنیا اعلام کردند که مردم مسلمانان افغانستان در اقصی نقاط جهان، بیت المقدس و فلسطین را فراموش نخواهند کرد.

مهاجرین افغانستانی در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند

مهاجرین افغانستانی مقیم سمنان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند

مهاجرین افغانستانی مقیم سمنان همزمان با مهاجرین افغانستانی دیگر استان ها به خیابان ها آمدند و با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس پاسخ کوبنده ای به جنایت ها و زیاده خواهی رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین دادند.

مهاجرین افغانستانی در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند + تصاویر

به منظور وحدت کلمه و انسجام مسلمانان جهان، امام خمینی (ره) در روز ۱۶ اسد سال ۱۳۵۸ در پیامی روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به عنوان «روز جهانی قدس» تعیین کردند و عموم مسلمانان را به همبستگی در این روز بزرگ فراخواندند.

به گفته امام (ره)، روز قدس، روز مقابله مستضعفان با مستکبران و یک روز جهانی است؛ روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد، روز مقابله ملت هایی است که در زیر فشار ظلم امریکا و غیر امریکا بودند، روزی است که باید مستضعفان در مقابل مستکبران مجهز شوند و بینی مستکبران را به خاک بمالند.

 

آخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان