انریکه: تعویض امباپه؟ این من هستم که تصمیم می‌گیرم!

انریکه تعویض امباپه؟ این من هستم که تصمیم می‌گیرم!

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن درباره پیروزی تیمش مقابل مارسی در لوشامپیونه و چرایی تعویض ستاره فرانسوی‌اش سخن گفت.

به گزارش اتحادنیوز، لوئیس انریکه که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در مهمترین بازی هفته بیست‌و‌هفتم لوشامپیونه فرانسه موفق شدند در ورزشگاه ولودروم با نتیجه 2 بر صفر میزبان خود یعنی مارسی را شکست دهند و فاتح لوکلاسیک شوند، پس از این دیدار گفت: فکر می‌کنم باید خوشحال باشیم. نکته منفی شاید این بود که ما در نیمه اول از بهترین‌ فرم خود فاصله داشتیم. ما در نیمه اول مرتکب اشتباهات زیادی شدیم و در موقعیت‌هایی هم که لو دادن توپ خطرناک است، اشتباه کردیم.

وی افزود: روند بازی هم با اخراج لوکاس برالدو (در دقیقه 40) تغییر کرد. من فکر می‌کنم در نیمه دوم بسیار خوب، بسیار جدی، بسیار سختکوش، بسیار مستحکم و بسیار متحد بودیم. ما خیلی خوب دفاع کردیم، سعی کردیم حریفمان را کنترل کنیم و منتظر ضدحمله بودیم تا پیروز این دیدار شویم و این کاری بود که انجامش دادیم.

سرمربی اسپانیایی پاری‌سن‌ژرمن در ادامه خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم هواداران ما بابت این برد بسیار خوشحال باشند و این برد متعلق به آنهاست. آنها نتوانستند اینجا باشند، اما می‌دانم که از همان پاریس و از پارک‌دوپرنس از ما حمایت کردند. حالا مثل همیشه آنها را در بازی چهارشنبه شب کنارمان خواهیم داشت تا به ما کمک کنند تا به فینالی دیگر برسیم.

انریکه در پایان در خصوص بیرون کشیدن کیلیان امباپه از ترکیب تیمش در دقیقه 65 که باعث شد تا این ستاره فرانسوی با حالتی اعتراضی زمین را ترک کند و زیرلب هم چیزهایی زمزمه کند، گفت: باز همان بحث‌های همیشگی که دیگر دارد خسته‌کننده می‌شود. من مربی تیم هستم و این من هستم که تصمیم می‌گیرم و این کاری است که تا آخرین روز حضورم در PSG انجام خواهم داد. من همچنان در تلاش برای یافتن بهترین راه‌حل برای تیم هستم. گاهی اوقات ممکن است اشتباه کنم، اما آنها انتخاب‌های من هستند.

پاری‌سن‌ژرمن که با این برد 62 امتیازی شد و حاشیه امنیت خود در صدر جدول رده‌بندی لوشامپیونه را به 12 امتیاز افزایش داد، حالا باید خود را برای بازی خانگی چهارشنبه شب با رن در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی فرانسه آماده کند.

 

آخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان