سازمان ملی مهاجرت: اتباع خارجی در طرح‌هایی که بدون هماهنگی با این نهاد است شرکت نکنند

سازمان ملی مهاجرت

سازمان ملی مهاجرت با غیرقانونی خواندن اقدام برخی مؤسسات و بانک‌ها برای توزیع کارت بانکی و سیم‌کارت بین اتباع خارجی گفت اتباع نباید در چنین طرح‌هایی شرکت کنند.

به گزارش اتحادنیوز، روابط عمومی سازمان ملی مهاجرت در بیانیه‌ای اظهارداشت اتباع خارجی نباید در طرح‌هایی که بدون هماهنگی با این نهاد است شرکت داشته باشند.

در بیانیه سازمان ملی مهاجرت آمده است: «برخی از مؤسسات و بانک‌ها بدون هماهنگی با سازمان ملی مهاجرت و بدون وجاهت قانونی اقدام به توزیع کارت بانکی و سیمکارت در بین اتباع خارجی مقیم این کشور نموده‌اند».

روابط عمومی سازمان ملی مهاجرت در این بیانیه خطاب به اتباع و مهاجرین خارجی ساکن ایران نوشت: با توجه به اجرای دو طرح جامع سازمان ملی مهاجرت برای ساماندهی امور اقتصادی اتباع خارجی در کشور

الف- طرح هوشمندسازی ارایه خدمات به اتباع و مهاجرین خارجی؛

ب- طرح جذب و مدیریت سرمایه‌های خُرد؛

 برخی اخبار و گزارشات دریافتی حاکی از آن است که برخی از مؤسسات و بانک‌ها بدون هماهنگی با سازمان ملی مهاجرت و بدون وجاهت قانونی اقدام به اجرای طرح توزیع کارت بانکی و سیم‌کارت در بین اتباع محترم نموده است.

از آنجا که کلیه طرح‌ها و برنامه‌های مورد تأیید سازمان از طریق روابط عمومی سازمان اعلام می‌گردد، لذا هر گونه حضور در اینگونه طرح‌ها متوجه اشخاص و مؤسسات مجری بوده و سازمان مسئولیتی در  قبال آن نخواهد داشت.

 

آخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان