نیمار غایب بزرگ برزیل در کوپاآمه‌ریکا

نیمار

طبق اعلام سخنگوی تیم ملی فوتبال برزیل نیمار قطعا رقابت‌های کوپاآمه‌ریکا را از دست خواهد داد و به احتمال بسیار زیاد به بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ می‌رسد.

به گزارش اتحادنیوز، نیمار بعد از انجام چند بازی برای الهلال با بدشانسی مواجه شد و بار دیگر رباط صلیبی پاره کرد. این ستاره برزیلی اکنون در عربستان به سر می‌برد و برنامه‌های درمانی‌اش را زیر نظر ریکاردو روزا، فیزیوتراپ شخصی‌اش، پشت سر می‌گذارد.

به نوشته الریاضیه، فدراسیون فوتبال برزیل رسما اعلام کرد که نیمار به رقابت‌های کوپاآمه‌ریکا نخواهد رسید.

سخنگوی فدراسیون فوتبال برزیل گفت: اصلا روی نیمار برای رقابت‌های کوپاآمه‌ریکا حساب باز نکرده‌ایم و غیبت او در این بازی‌ها قطعی است. پیش‌بینی ما این است که نیمار به رقابت‌های انتخابی جام جهانی برسد.

روزنامه الریاضیه عربستان هم نوشت نیمار به فصل جاری نخواهد رسید و پیش‌بینی می‌شود ماه اوت که مصادف با آغاز فصل جدید لیگ عربستان است بتواند برای الهلال به میدان برود.

نیمار گران‌ترین خرید تاریخ باشگاه الهلال است که از پاری‌سن‌ژرمن به این تیم عربستانی پیوست البته او تنها چند بازی برای تیمش به میدان رفت.

الهلال اصلا جای خالی نیمار را احساس نکرده است؛ چرا که در ۲۰ بازی خود در  لیگ عربستان ۱۸ پیروزی را به دست آورده و در دو بازی دیگر هم به تساوی رسیده است و با اقتدار در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد. این تیم در لیگ قهرمانان آسیا هم از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می‌آید.

آخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان