اجتماع شهرک نشینان صهیونیست مقابل وزارت جنگ اسرائیل: نتانیاهو بزرگترین دشمن ماست

شهرک نشینان صهیونیست

ده ها هزار شهرک نشین صهیونیست در اعتراض به کوتاهی کابینه جنگی نتانیاهو در آزادی اسرای اسرائیلی و مخاطرات ناشی از ادامه جنگ، با اجتماع مقابل ساختمان وزارت جنگ رژیم صهیونیستی خواستار کناره گیری بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم از قدرت شدند.

به گزارش اتحادنیوز، هزاران شهرک نشین صهیونیست در اعتراض به کوتاهی کابینه نتانیاهو در آزادی اسرای صهیونیست دربند گروه های مقاومت در غزه با همراهی خانواده های اسرا، راهی خیابان های تل آویو شدند.

یکی از مخالفین در سخنرانی خود ضمن انتقاد از عملکرد کابینه نتانیاهو در پرونده تبادل اسرا اظهار داشت: نخست وزیر ما در حال تبدیل شدن به بزرگترین دشمن ماست.

معترضین با برپایی چادرها و نمایش تصاویر اسرای صهیونیست خواستار توقف جنگ، آزادی اسرا و برکناری بنیامین نتانیاهو و پاسخگویی مسئولین این رژیم در قبال شکست هفتم اکتبر شدند.

بنیامین نتانیاهو , رژیم صهیونیستی (اسرائیل) , تل آویو , طوفان الاقصی , نوار غزه ,

بنیامین نتانیاهو , رژیم صهیونیستی (اسرائیل) , تل آویو , طوفان الاقصی , نوار غزه ,

مخالفین علاوه بر محاصره ساختمان وزارت جنگ این رژیم در تل آویو نسبت به مخاطرات ناشی از ادامه جنگ در غزه به ویژه کشته شدن اسرای صهیونیست به ضرب گلوله نظامیان این رژیم هشدار دادند.

همزمان با ادامه راهپیمایی ها، سازمان امور اسرا و بازداشت شدگان اسرائیل تاکید کرده که حرکت های اعتراضی خود را در خیابان ها تشدید خواهد کرد تا کابینه جنگی نتانیاهو را برای پایان دادن به جنگ و توافق تبادل اسرا تحت فشار قرار دهد.

آخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان