ارتش اسرائیل: السنوار از تمام جزئیات عملیات ما آگاه است

ارتش اسرائیل

در ادامه جنگ و جدل دایر بین ساختار نظامی و سیاسی رژیم صهیونیستی، رسانه‌های عبری‌زبان از انتقاد شدید اللحن رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی از عملکرد نتانیاهو و کابینه‌اش خبر دادند.

به گزارش اتحادنیوز، پایگاه عبری‌زبان وای‌نت در خبری در این رابطه نوشت: رئیس ستاد ارتش اسرائیل از عملکرد کابینه اسرائیل به شدت انتقاد کرده و اعلام نمود با اظهارنظرهای علنی‌تان سنوار از قدم به قدم برنامه‌های ما مطلع می‌شود.

در ادامه این خبر آمده است: «هرتسی هالیوی» رئیس ستاد ارتش اسرائیل در واکنش به سخنان و اظهارات بنیامین نتانیاهو در رابطه با آمادگی برای انجام عملیات قریب‌الوقوع در رفح این نوع اظهارات را در جلسه کابینه به باد انتقاد گرفت.

او در سخنان خود خطاب به اعضای کابینه و به ویژه نتانیاهو گفت: این‌گونه سخنان و پرداختن به جزئیات عملیات در رسانه‌های گروهی کار صحیحی نیست. چرا باید ما جزئیات و مراحل جنگ را در رسانه‌ها برای افکار عمومی تشریح کنیم؟ ما با این کار خود، سنوار را در جریان برنامه‌های خود قرار می‌دهیم.

هر چه که در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد دو دقیقه بعد به اطلاع السنوار می‌رسد و او از گام به گام برنامه‌های ما مطلع می‌شود و خود را برای ورود ما آماده می‌کند؛ در چنین شرایطی جنگیدن بسیار دشوار است.

آخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان