کنعانی اقدام صهیونیست‌ها در ترور ۳ جوان فلسطینی در بیمارستانی را محکوم کرد

کنعانی

سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام رژیم صهیونیستی در ترور سه جوان فلسطینی در بیمارستانی در جنین واقع در کرانه غربی را محکوم کرد.

به گزارش اتحادنیوز، ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام رژیم صهیونیستی در ترور تعدادی از مجروحان فلسطینی در بیمارستانی در اردوگاه فلسطینی جنین در کرانه غربی را به‌شدت محکوم کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: انتظار می‌رود کشورهای جهان و نهادهای بین‌المللی نسبت به این اقدام تروریستی بی‌تفاوت نمانند و این رفتار وحشیانه را که می‌تواند زمینه‌های عادی‌انگاری تروریسم سازمان‌یافته را در جهان فراهم آورد، به‌عنوان زنگ خطری برای جوامع بشری محسوب و قویاً محکوم کنند.

کنعانی تأکید کرد: جای تأسف است که حامیان این رژیم که از هیچ‌گونه اِعمال فشاری بر مردم مظلوم فلسطین دریغ نمی‌نمایند و دفاع مشروع ملت فلسطین در برابر اشغالگری را محکوم و متهم می‌کنند، در قبال این‌گونه جنایات آشکار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و ادامه حرکت ماشین نسل‌کشی صهیونیست‌ها، سکوت اختیار کرده‌اند.

نظامیان رژیم اسرائیل سه جوان فلسطینی را که در یورش به اردوگاه جنین زخمی شده بودند، در بیمارستان ابن‌سینای شهر جنین به شهادت رساندند. نظامیان رژیم اسرائیل بعد از یورش به بیمارستان، این سه جوان را در طبقه سوم بیمارستان ابن‌سینا ترور کردند.

گردان‌های القسام با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: حدود 10 نفر از نظامیان ویژه رژیم صهیونیستی با پوشیدن لباس پزشک، پرستار و لباس زنان فلسطینی به‌صورت انفرادی وارد بیمارستان شده به طبقه سوم رفتند و سه جوان فلسطینی را با استفاده از هفت‌تیر که صداخفه‌کن داشت، ترور کردند.

آخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان