انصارالله یمن: جمهوری اسلامی ایران قوی‌تر از تمامی توطئه‌هاست

انصارالله یمن

جنبش انصارالله یمن امروز (چهارشنبه) در بیانیه‌ای انفجارهای تروریستی کرمان را به شدت محکوم کرد و آن را جنایتکارانه خواند.

به گزارش اتحادنیوز، دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن، با صدور بیانیه‌ای در واکنش به انفجارهای تروریستی کرمان، ضمن محکومیت شدید آن، گفت که این گونه اقدامات در راستای مقابله با نقش‌آفرینی ایران در مواجهه با استکبار است.

به نوشته وبگاه المسیره، در این بیانیه آمده است: «به شدت انفجارهای جنایتکارانه شهر کرمان ایران را که دهها شهید و مجروح در پی داشته است را محکوم می‌کنیم و به رهبری، دولت و مردم جمهوری اسلامی ایران و خانواده قربانیان تسلیت می‌گوییم».

انصارالله یمن افزود: «انفجارهای کرمان در امتداد تلاش‌ها برای شکست ایران و از میان برداشتن نقش‌آفرینی این کشور در مواجهه با استکبار و حمایتش از امت اسلامی و مقاومت است؛ ما مطمئنیم که جمهوری اسلامی قوی‌تر از تمامی توطئه‌ها است و تمامی تلاش‌های آمریکا و اسرائیل برای بی ثباتی و ناامن‌سازی این کشور ان‌ شاء‌الله با شکست مواجه خواهد شد».

بر اثر دو انفجار تروریستی بعدازظهر امروز در مجاورت بارگاه سردار شهید قاسم سلیمانی در مسیر زائران این شهید، تا این لحظه ۱۰۳ نفر به شهادت رسیده و ۱۷۰ تن دیگر مجروح شده‌اند.

جنبش مجاهدین فلسطین نیز در واکنش به این جنایت در بیانیه‌ای گفت: «رد پای دشمن صهیونیستی که مورد حمایت سردمدار شرارت آمریکا است، در این جنایت دیده می‌شود».

جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز امروز در بیانیه‌ای حادثه تروریستی در کرمان را محکوم کرد و گفت: «انفجار بزدلانه در شهر کرمان ایران و هدف قرار دادن گروهی از شهروندان ایرانی در اطراف آرامگاه فرمانده شهید حاج قاسم سلیمانی رحمه الله را محکوم می‌کنیم».

این گروه مقاومت فلسطین اضافه کرد: «بدین وسیله ما به ملت عزیز ایران و رهبری این کشور تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوند متعال برای شهدا رحمت و برای مجروحان شفای عاجل مسألت داریم.

جهاد اسلامی در پایان تاکید کرد: «چنین تجاوز شرورانه‌ای در حق مردم بی‌گناه انسجام ملل امت اسلامی و تمسک آن‌ها به مقاومت را که شهید سلیمانی همواره یکی از سمبل‌های آن باقی خواهد ماند، بیشتر خواهد کرد».

 

اخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان