فراخوان حماس برای تشدید مقاومت در کرانه باختری

حماس

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین با صدور بیانیه‌ای از مردم کرانه باختری خواست تا مقاومت در برابر اشغالگران را تشدید کرده و به حضور خود در نبرد طوفان الاقصی تا زمان توقف تجاوزات دشمن ادامه دهند.

به گزارش اتحادنیوز، جنبش حماس فلسطین با صدور بیانیه‌ای در واکنش به تشدید حملات دیوانه‌وار نظامیان صهیونیست به مناطق مختلف کرانه باختری اعلام کرد که این جنایات تروریستی اشغالگران در کرانه باختری ملت فلسطین را نمی‌ترساند و آسیبی به عزم و استواری افسانه‌ای آنها در سرزمینشان وارد نمی‌سازد.

در بیانیه حماس به این منظور آمده است، از مردم خود در کرانه باختری اشغالی می‌خواهیم تا مقاومت خود را در برابر اشغالگران تشدید کنند.

حماس همچنین از مردم فلسطین در کرانه باختری خواست تا به حضور خود در نبرد طوفان الاقصی تا زمان توقف تجاوزات دشمن صهیونیستی و نیز حمایت از زمین و مقدسات فلسطین و در راس آنها مسجدالاقصی ادامه دهند.

هم‌زمان با آغاز جنگ غزه در 7 اکتبر و تجاوزات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان در نوار غزه، حملات شدید نظامیان صهیونیست به سراسر کرانه باختری نیز ادامه دارد و مبارزان فلسطینی در این منطقه به حمایت از مردم و مقاومت غزه ادامه می‌دهند.

منابع آگاه گزارش می‌دهند که رژیم تروریستی صهیونیستی درحال انجام یک کشتار خاموش در کرانه باختری است. از ابتدای سال 2023 تاکنون 483 فلسطینی در کرانه باختری به شهادت رسیده و 12 هزار و 769 نفر مجروح شده‌اند.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که از 7 اکتبر تاکنون 311 فلسطینی در کرانه باختری به شهادت رسیده‌اند.

اخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان