به مهاجرین قانونی مقیم ایران خدمات عادلانه و منصفانه ای ارائه می شود

مهاجرین قانونی مقیم ایران

حسین شرافتی راد؛ مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی گفت: سرمایه گذاران، کسبه و همه کسانی که به صورت قانونی در جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنند، شیوه نامه هایی صادر می شود که برای آن ها خدمات شایسته ای داده شود.

به گزارش اتحادنیوز، مراسم ویژه شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از سوی هئیت مذهبی فرهنگی صاحب الزمان(عج) ( ۲۷ قوس/آذر) در مسجد فاطمه الزهرا(س) مشهد مقدس برگزار گردید.

در این مراسم حسین شرافتی راد؛ مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی با بیان این که جمهوری اسلامی ایران ۴۳ سال، مهاجرین افغانستانی را در کنار خود و مثل شهروندان ایران ارائه خدمت می کند، گفت: ما برای خدمت به مهاجرین مقیم در ایران ایستاده ایم و در این میان دولت آیت الله رئیسی، سازمان ملی مهاجرت را تشکیل داد تا خدمات عادلانه و منصفانه را برای آن ها ارائه کند.

مهاجرین و حسین شریعتمداری

وی گفت: سرمایه گذاران، کسبه و همه کسانی که قانونی در جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنند، شیوه نامه هایی صادر می شود که برای آن ها خدمات شایسته ای داده شود.

مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی با تاکید بر این که افرادی که به صورت غیرمجاز در ایران زندگی می کنند، هر چه سریع تر خود را معرفی و با تکریم از کشور خارج شوند، گفت: برای ما داشتن مدرک قانونی بسیار مهم است.

وی همچنین اظهار داشت: همه مسئولین ولایتی برای امنیت مهاجرین مقیم در ایران دغدغه دارند، اگر در همین مجلس شما کسی بیاید و یک حرکتی را انجام بدهد شما دیگر در این طور مراسم های مذهبی حضور پیدا نمی کنید، به غیر مجاز ها تاکید می کنیم که وارد ایران نشوند، چرا که از دل این ها انسان هایی پیدا کردیم که در داعش عضویت داشتند و شناسایی شدند، امنیت ارزان نیست و هیچ قیمتی هم ندارد.

مهاجرین قانونی مقیم ایران خدمات منصفانه

در بخش دیگر این مراسم عزیز الله علیپور؛ مسئول هیئت مذهبی فرهنگی صاحب الزمان(عج) ضمن گرامیداشت ایام شهادت حضرت زهرا(س) گفت که هر شعیه ی که عزاداری می کند برای حضرت زهرا(س) همراه با بصیرت باشد و بصیرت فاطمی آن هست که حضرت فاطمه را مظهر وحدت معرفی کند، نه مظهر اختلاف، و هر کس اختلاف را ترویج کند، شیعه علوی نیست، بلکه شیعه انگلیسی آمریکایی می باشد.

وی گفت: خواهشمندیم مسئولین جمهوری اسلامی ایران، مهاجرین را بهترین فرصت بدانند و برای حل مشکلات خودشان و برای کمک به نظام مقدس جمهوری اسلامی، نگاه امنیتی به مهاجرین نداشته باشند که به ضرر نظام مقدس اسلامی است.

ه مهاجرین قانونی مقیم ایران خدمات عادلانه و منصفانه ای ارائه می شود

مسئول هیئت مذهبی فرهنگی صاحب الزمان(عج)  گفت: افغانستان هراسی و ایران هراسی از نقشه های شوم استکبار جهانی برای جهان اسلام است و همه بیدار و هوشیار باشند که در دام این دسیسه های شیطانی غربی نیفتند.

اخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان