کنعانی: رژیم صهیونیستی رژیمی نژادپرست و تهدیدی برای بشریت است

کنعانی، رژِیم اسرائیل

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اقدامات و جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه نوشت: رژیم صهیونیستی رژیمی نژادپرست و تهدیدی برای بشریت است.

به گزارش اتحادنیوز، ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه  به انتشار تصاویر برهنه اسیران فلسطینی توسط نظامیان رژیم صهیونیستی در صفحه شخصی در برنامه ایکس واکنش نشان داد.

کنعانی نوشت: اقدام نظامیان رژیم صهیونیستی در برهنه کردن و «انتشار تصاویر برهنه شهروندان اسیر فلسطینی»، درخواست معاون شهردار قدس اشغالی از مقامات تل‌آویو برای «زنده به گور کردن اسرای فلسطینی»، اقدام وزیر جنگ رژیم اسرائیل در توصیف فلسطینیان به «حیواناتی انسان‌نما» و درخواست وزیر میراث رژیم صهیونیستی برای «انداختن بمب هسته‌ای» روی غزه، عملاً ماهیت ضدانسانی و نژادپرستانه رژیم اسرائیل را “عریان‌تر” از همیشه برای جهانیان به تصویر کشید.

کنعانی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی رژیمی نژادپرست و تهدیدی برای بشریت است.

بیشتر بخوانید

پیشتر مرکز بازگشت آوارگان فلسطینی اعلام کرد که ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی در حال انجام تجاوز جنسی سیستماتیک به‌ویژه علیه زنان و کودکان در غزه است.

همچنین این مرکز تصریح کرد که ارتش اشغالگر رژیم اسرائیل ده‌ها غیرنظامی را در غزه بازداشت و آن‌ها را برهنه می‌کند و این اقدامی تحقیرآمیز و تلافی‌جویانه علیه فلسطینیان است.

سازمان‌های حقوق بشر چندین مورد از تجاوز جنسی را که نظامیان و افسران اسرائیلی علیه ملت فلسطین مرتکب شده‌اند، تأیید کرده‌اند.

اخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان