تیم‌های ملی فوتبال افغانستان و قطر در میدان خلیفه به مصاف هم می روند

فوتبال

فدراسیون فوتبال کشور گزارش داده است که تیم ملی فوتبال افغانستان با تمام مشکلات بوجود آمده، اما آماده مسابقه در برابر تیم ملی فوتبال قطر شده است.

خبرگزاری اتحادنیوز، اشلی مایکل وست وود سرمربی انگلستانی تیم ملی فوتبال افغانستان در کنفرانس مطبوعاتی، روز (سه شنبه 24 عقرب) در دوحه قطر گفت که تیم ملی فوتبال افغانستان با تمام مشکلات بوجود آمده آماده مسابقه در برابر تیم ملی فوتبال قطر است.
این مسابقه در چهارچوب دور دوم مقدماتی جام جهانی فوتبال برای سال ۲۰۲۶ امروز پنجشنبه (25 عقرب) در شهر دوحه قطر برگزار می‌شود.
این در حالی است که فدراسیون افغانستان جدید‌ترین ترکیب تیم ملی را نیز اعلام کرده است که در آن اسامی چهره‌های بزرگ فوتبال افغانستان مانند فیصل شایسته، فرشاد نور، نور حسین و غیره دیده نمی‌شوند، اما در عوض چهره‌های مثل بلال آرزو، اسلام الدین امیری و تعداد چهره‌های جدید در آن قابل ملاحظه است.

در همین حال اشلی مایکل وست وود سرمربی انگلستانی تیم ملی فوتبال افغانستان که جدیدً کارش را برای تیم فوتبال افغانستان آغاز کرده است در کنفرانس خبری پیش از بازی گفته است که از قهرمان آسیا هراس ندارد.

همچنان کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی فوتبال قطر نیز گفته است که برای کسب سه امتیاز مقابل تیم افغانستان بازیکنانش را روانه میدان می‌کند و انتظار دارد که تماشاچیان قطری زیاد به ورزشگاه خلیفه جهت تشویق تیم قطر بیایند.

بازی بعدی افغانستان قرار است که به تاریخ ۲۱ نوامبر در مقابل تیم کویت برگزار شود، در آن مسابقه افغانستان در شهر دمام و در ورزشگاه شهزاده محمد بن فحد میزبان تیم کویت خواهد بود.

تیم ملی فوتبال افغانستان در دور دوم مقدماتی جام جهانی فوتبال با تیم‌های قطر، کویت و هندوستان همگروه شده است، بازیهای بعدی افغانستان در ماه‌های مارچ و جون مقابل تیم‌های قطر، هندوستان و کویت برگزار خواهد شد.

اخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع:خبرگزاری صدای افغان(آوا)

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان