رسانه‌های عبری: تمام اسرائیل پای سخنان نصرالله نشست که پیروزی برای او به شمار می‌رود

رسانه‌های عبری

رسانه‌های عبری اعتراف کردند که تمام صهیونیست‌ها پای سخنان سید حسن نصرالله نشستند و همین امر یک پیروزی برای او به شمار می‌رود.

به گزارش خبرگزاری اتحاد نیوز، سخنرانی بسیار مهم «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان درباره غزه و تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی به آن در رسانه‌های عبری بازتاب گسترده داشته است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند: اینکه تمام اسرائیل مقابل تلویزیون بنشیند تا سخنرانی نصرالله را گوش کند، در حد خود یک پیروزی و بعد مهم جنگ روانی به شمار می‌رود.

رسانه‌های عبری افزودند: بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل هم همزمان با این سخنرانی، به سخنرانی پرداخت. هدف نتانیاهو از سخنرانی همزمان با سخنان نصرالله این بود که ما فقط از نصرالله حرف نزنیم و از او هم حرف بزنیم.

یدیعوت احرونوت از رسانه‌های رژیم صهیونیستی در خصوص سخنرانی دبیرکل حزب‌الله نوشت: نصرالله، اسرائیل و آمریکا را تهدید به گسترش میادین نبرد کرد و افزود آنچه تاکنون شاهد آن بوده‌اید، همه چیز نیست.

این رسانه افزود: نصرالله تأکید کرد که طوفان الاقصی به بیش از یک جبهه نبرد کشیده است.

هاآرتص دیگر رسانه عبری‌زبان در تحلیل سخنان عصر امروز سید حسن نصرالله اظهار داشت: دبیرکل حزب‌الله تأکید کرد که طوفان الاقصی عملیاتی صد در صد فلسطینی بوده است.

اخرین اخبار مربوط به افغانستان و بین الملل را در سایت خبری اتحادنیوز دنبال کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان