قرائت قرآن توسط سخنگوی دولت در نشست خبری/ بهادری: مطالبه فوری ایران توقف اهانت به قرآن و مجازات عوامل است

سخنگوی دولت/توقف اهانت به قرآن و مجازات عوامل است

به گزارش خبرگزاری اتحاد نیوز، علی بهادری‌جهرمی سخنگوی دولت صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران، پیش از آغاز سخنان خود با قرائت آیه 8 سوره مبارکه صف «یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُون» از قرآن کریم، در محکومیت اهانت به قرآن کریم طی سخنانی اظهار داشت: امروزه اقدامات شنیع خلاف اسناد حقوق بشری در اهانت به قرآن رقم زده می‌شود و هر اقدامی که خشونت را ترویج دهد، خلاف اولیه حقوق اولیه انسان‌هاست. معمولا پشت پرده این اقدامات دست‌های رژیم‌های کودک‌کش دیده می‌شود و این رژیم‌ها سعی‌ می‌کنند اذهان را از جنایات خود منحرف کنند.

وی افزود: البته آنها در این مسیر موفق نخواهند شد و این اقدامات بلکه نورانیت قرآن را برای همگان نمایان خواهد کرد؛ مطالبه فوری ایران توقف این اقدامات و مجازات عوامل و پشت پرده‌های این اقدامات است. 

بهادری جهرمی ضمن تسلیت ایام عزاداری امام حسین(ع)، با اشاره به خرید تضمینی گندم بیان کرد: خرید گندم از کشاورزان با همراهی خوبی انجام شده و رکورد خرید سال گذشته را رد کرد و از مرز 7 میلیون و 200 هزار تن عبور کردیم و این فرایند هنوز ادامه دارد. 

اخبار بیشتر

تحلیل هاآرتص از نزدیکی مصر به ایران/هرتسوگ دست خالی از آمریکا بازگشت

نمایندگان با حذف تناسبی شدن انتخابات در تهران موافقت کردند

بیشتر بخوانید

رویدادهای مهم جهان